Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Barmanki/Kelnerki

Centrum Tenisa i Futbolu Warszawianka Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5923 dni temu

Ogłoszenie numer: 45494, z dnia 2008-06-30

Centrum Tenisowe Warszawianka poszukuje młodych chętnych ludzi do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Praca w dwóch trybach:
    • od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00 ( praca do końca września)
    • w soboty, niedziele 9.00-15.00 bądź 15.00-21.00 ( praca stała )

Wymagania

- aktualne badania sanepidu - komunikatywność - miła aparycja, wysoka kultura osobista - dobra organizacja pracy, systematyczność, dokładność - zaangażowanie w pracę

Oferujemy

- pracę w młodym, dynamicznym zespole.