Barman

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie
Dzietrzkowice
praca stacjonarna
15 godz. temu
Barman
Miejsce pracy: Dzietrzkowice
Numer: StPr/24/0213
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie bufetu do pracy, ocenianie jakości , przyjmowanie ilości towarów, sporządzanie napojów mieszanych bezalkoholowych i alkoholowych, przygotowanie (polerowanie szkła , sztućców do wydawania potraw,napoju. Obsługiwanie konsumenta przy bufecie. Doradztwo konsumenta przy wyborze z towaru. Utrzymanie porządku na stanowisku pracy zgodnie z przepisami BHP i sanitarnymi. Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: komunikatywność

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Waryńskiego 15, 98-400 Wieruszów, powiat: wieruszowski, woj: łódzkie

Dane kontaktowe:

Aleksandra Leszczyńska
a.leszczynska@wieruszow.praca.gov.pl
627841553 w. 28

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie z PUP

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie