Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Barista - Pracownik Coffee Baru

Dominata Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6235 dni temu

Ogłoszenie numer: 30626, z dnia 2007-06-21

Właścicielem śieci kawiarni jest firma Dominata Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Do zadań na stanowisku Baristy należy: - uśmiechanie się :) - bycie pozytywnie nastawionym do Gości kawiarni, współpracowników oraz dostawców, - sugestywna sprzedaż produktów umieszczonych w menu oraz promocja produktów sezonowych, - pomoc i fachowe doradztwo przy dokonywaniu wyboru przez Gości kawiarni - przygotowywanie kaw, napoi zimnych i gorących, kanapek i innych produktów dla Gości kawiarni, - donoszenie zamówionych produktów do stolików Gości, - utrzymywanie czystości na terenie całej kawiarni + ogródku - przyjmowanie produktów od dostawców.

Wymagania

- Wiek:20-30 lat - Wykształcenie min.średnie - Dyspozycyjność (praca zmianowa) - Podstawowa znajomość języka angielskiego - Wysoka kultura osobista i komunikatywność - Otwartość, entuzjazm i zapał do pracy - Uśmiech od ucha do ucha :)

Oferujemy

- Ciekawą pracę w młodym zespole - Możliwości awansu w ramach struktury firmy - Szkolenia z zakresu doskonalenia warsztatu pracy - Pracę również w niepełnym wymiarze godzin (możliwość pogodzenia z innym zajęciem, np. studiami)