Barber

Woźniak Iwona Salon fryzjerski
Grodzisk Mazowiecki, ul. Bartniaka 35
8 000 - 18 000 zł / mies. (w zal. od umowy)
pracownik fizyczny
umowa zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna
20 godz. temu
Barber
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, ul. Bartniaka 35

Barberze, Szukamy Ciebie!

Woźniakowie – prestiżowy salon z pasją – zaprasza najlepszych barberów do swojego zespołu!

Co oferujemy?
  • Wynagrodzenie: od 8000 do 18000 zł! Tak, dobrze widzisz! Doceniamy Twój talent i płacimy za jakość.
  • Elastyczne godziny pracy: Wybierasz, jak pracujesz – oferujemy umowę B2B lub zlecenie. Ty decydujesz, jak dopasować pracę do swojego stylu życia.
  • Rozwój zawodowy i mentalny: Nie tylko szlifujesz swoje umiejętności, ale i odpoczywasz w pracy! U nas rozwijasz się na każdym poziomie.
  • Uczestnictwo w kursach i warsztatach: Zarówno zawodowych, jak i rozwoju osobistego – inwestujemy w Twoją przyszłość.
  • Miejsce pozytywnych wibracji: Pracuj w atmosferze pełnej energii, z najwspanialszymi klientami, którzy doceniają Twój talent.
  • Spełnianie marzeń: Praca z nami to nie tylko codzienne obowiązki, ale też realizacja Twoich najskrytszych marzeń!
  • Atmosfera z humorem: U nas się nie nudzisz! Szukamy osób, które lubią pracować w luźnej i kreatywnej atmosferze. Bądź sobą i baw się pracą!
  • Rodzinne relacje: Jesteśmy zespołem, który wspiera się nawzajem. Każdy jest dla nas ważny, a praca to przyjemność.
Kogo szukamy?
  • Barberów, którzy tworzą z pasją i mają wyczucie stylu.
  • Ludzi, którzy cenią szacunek do klienta i rozumieją, że fryzjerstwo to coś więcej niż zawód – to sposób na życie.
  • Kreatywnych fryzjerów, gotowych rozwijać się i eksperymentować z nowymi technikami.
Jak Aplikować?

Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu i tworzysz fryzury, które mówią same za siebie  prześlij swoje CV za pomocą przycisku aplikowania.

Dołącz do Woźniaków i twórz przyszłość fryzjerstwa z najlepszymi!
Woźniakowie – bo pasja tworzy najlepsze fryzury!
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

WOŹNIAK IWONA ZAKŁAD FRYZJERSKI

Salon Fryzjersko-Barberski "Woźniakowie" to miejsce, gdzie pasja do stylizacji spotyka się z troską o naszych klientów. Nasza misja to tworzenie unikalnych i stylowych stylizacji, które podkreślają indywidualność i wyjątkowość każdego klienta.Jesteśmy zespołem pełnym humoru i pozytywnej energii, a naszym priorytetem jest zapewnienie wyjątkowego doświadczenia naszym klientom.