Najnowsze oferty pracy

  • Fryzjer / Fryzjerka

    Impuls Medical Fitness Sp. z o. o.   Łódź, Bałuty    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Wymagania: fryzjer lub fryzjerka z doświadczeniem w zawodzie fryzjer damski, fryzjer męski, fryzjer damsko-męski. mile widziani również obcokrajowcy ze znajomością języka polskiego.
Zobacz więcej ofert pracy

Barber

Aristocat Barber
Warszawa
3 500 - 7 000 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie
praca stacjonarna
1064 dni temu

Ogłoszenie numer: 5507837, z dnia 2021-09-15

AristoCat Barber" zaprasza do siebie!

Barber

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 690170343

Opis stanowiska

Poszukujemy pracownika na stanowisko Barbera - fryzjer męski.

Wymagania

  • Doświadczenie min.1 rok
  • Komunikacja z klientem

Oferujemy

  • Umowa zlecenię lub umowa o pracę
  • Stala stawka 3500zł lub 40%