Najnowsze oferty pracy

  • Fryzjer / Fryzjerka

    Impuls Medical Fitness Sp. z o. o.   Łódź, Bałuty    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Wymagania: fryzjer lub fryzjerka z doświadczeniem w zawodzie fryzjer damski, fryzjer męski, fryzjer damsko-męski. mile widziani również obcokrajowcy ze znajomością języka polskiego.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Fryzjer Wrocław
Barber - fryzjer męski, stylista

K.B Barber
Wrocław, Obok Wyspy Słodowej i Młyna Maria
4 500 - 10 000 zł brutto/mies.
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
715 dni temu

Ogłoszenie numer: 7397781, z dnia 2022-08-30

K.B Barber

Nowo otwarty lokal prężnie rozwijającej się firmy, której współwłaścicielem jest influencer oraz zawodnik High League Jakub Nowaczkiewicz poszukuje nowego pracownika do swojej drużyny.

Miejsce pracy: Wrocław, Obok Wyspy Słodowej i Młyna Maria

Opis stanowiska

Poszukiwana uśmiechnięta i chętna do pracy osoba na stanowisko ,,barber" umiejąca utrzymać dobrą reputację i renomę zakładu.

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie;
  • punktualność;
  • elastyczność;
  • dyspozycyjność;
  • sumienność i dokładność;
  • wysoka kultura osobista;
  • komunikatywność;
  • umiejetność zdobycia zaufania klienta.

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • pracę w młodym, pełnym wigoru i dobrego humoru zespole;
  • pracę ze znanymi osobistościami/influencerami youtube;
  • pracę w samym centrum Wrocławia zlokalizowanej przy samej Wyspie Słodowej gdzie u stóp płynie Odra;
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, stażu i zaangażowania;
  • możliwość nadgodzin;
  • elastyczny grafik.