Zobacz więcej ofert pracy

AX Architect

Nigel Frank International
Warszawa
praca stacjonarna
2136 dni temu

The Global Leader in Microsoft Recruitment

Established in 2006 in Newcastle UK, Nigel Frank International has rapidly grown into the global leader in Microsoft recruitment. With additional offices in London, Berlin, New York, San Francisco, Dallas, Melbourne and Singapore, we offer our Microsoft Partner and End User clients unparalleled access to the widest range of high calibre candidates.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 130918

Obowiązki:
  • Projektowanie i implementacja MS Dynamics AX oraz integracja z systemami zewnętrznymi
  • Programowanie w środowisku MS Dynamics AX i MS Visual Studio
  • Współpraca z zespołem w przygotowywaniu personalizowanych rozwiązań dla Klientów
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu
  • Prowadzenie analiz i tworzenie rozwiązań!
Wymagania:
  • Biegła znajomość architektury oraz zagadnień biznesowych w obszarze Microsoft Dynamics AX / Axapta
  • Bardzo dobra znajomość struktur danych w standardowych modułach AX
  • Doświadczenie w administracji MS Dynamics AX oraz MS SQL Serwer będzie dodatkowym plusem
  • Dobra znajomość MS SQL
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od poziomu posiadanych umiejętności
  • Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie ze skandynawskimi korzeniami, operującej ze Szwajcarii
  • Współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów
  • Możliwość podnoszenia kompetencji technicznych oraz managerskich
  • Możliwość współpracy na zasadzie B2B