Zobacz więcej ofert pracy

Autor tekstów

Petr Lukáč
opolskie
praca stacjonarna
4635 dni temu

Ogłoszenie numer: 174455, z dnia 2011-12-07

Petr Lukáč

Jesteśmy internetową firmą-projektem, która świadczy usługi doradcze studentom w postaci oryginalnych dokumentów i materiałów szkolnych już od kilku lat. Działamy na czeskim a słowackim rynku, na polskim rynku jesteśmy w zasadzie nowicjuszem od 2011 roku, ale staramy się wieść prym w świadczeniu tych usług.

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

Szukamy głównie osób z wyższym wykształceniem do opracowywania materiałów i informacji do referatów, prac semestralnych, licencjackich i innych, jak również do pisania tekstów na strony internetowe, artykułów, recenzji, tłumaczeń z różnych języków obcych, ze wszystkich typów szkół i wszystkich studiowanych kierunków.

Wymagania

  • Znajomość danego kierunku, aby opracować i znaleźć informacje.
  • Umiejętność wyszukiwania pierwszorzędnych i aktualnych informacji.
  • Codzienny dostęp do Internetu.
  • Solidność i dotrzymywanie terminów.
  • U tłumaczy odpowiednie doświadczenie i certyfikaty (świadectwa).

Oferujemy

  • Ciekawe pieniężne wynagrodzenie.
  • Możliwość pracowania w domu.
  • Możliwość wyboru ilości i typu prac.
  • Legalna współpraca w postaci umowy.