Zobacz więcej ofert pracy

Automatyk

Electropoli-Galwanotechnika Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
6035 dni temu

Ogłoszenie numer: 40930, z dnia 2008-03-10

Jesteśmy międzynarodową firmą należącą do francuskiej grupy Electropoli.Zajmujemy się obróbką powierzchniową detali.W naszym zakładzie zlokalizowanym w Bielsku-Białej o powierzchni ponad 20.000m2 posiadamy 9 nowoczesnych linii lakierniczych i galwanicznych o wysokiej wydajności i wysokich parametrach powłoki.

Automatyk

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

- nadzór nad sterowaniem na liniach technologicznych oraz ich rozbudowa - programowanie urządzeń - kontrola systemów sterujących - usuwanie bieżących awarii - praca w dziale utrzymania ruchu

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, mechanika itp.) - mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - znajomość i programowanie SIMATIC S7-SIEMENS - mile widziana znajomość języka angielskiego - ogólna znajomość urządzeń mechanicznych - bardzo dobra organizacja pracy - dyspozycyjność

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie. Możliwość rozwoju zawodowego oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.