Zobacz więcej ofert pracy

Automatyk

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
wielkopolskie, Wielkopolska
praca stacjonarna
6207 dni temu

Ogłoszenie numer: 35203, z dnia 2007-10-22

Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca się firma z branży opakowań jednorazowych, dla której pilnie poszukujemy solidnych osób na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: wielkopolskie, Wielkopolska

Nr Ref.: AU/W/1709/07

Opis stanowiska

- Zabezpieczenie ciągłości pracy maszyn; - Ustawianie parametrów pracy automatów; - Umiejętność konserwacji i naprawy maszyn; - Dbałość o prządek i bezpieczeństwo pracy.

Wymagania

- Wykształcenie min średnie techniczne (preferowane kierunki: automatyk, elektronik); - Min 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku; - Doświadczenie w programowaniu i naprawianiu maszyn produkcyjnych; - Zmysł techniczny; - Umiejętność wykorzystywania wcześniej zdobytej wiedzy do nowych rozwiązań; - Zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy

- Pracę w prestiżowej firmie; - Rozwój zawodowy; - Atrakcyjne wynagrodzenie.