Zobacz więcej ofert pracy

automatyk

Konkret
Brwinów
praca stacjonarna
6418 dni temu

Ogłoszenie numer: 26293, z dnia 2007-01-19

Konkret

Firma zajmuje sie automatyką węzłów betoniarskich od 1998r, posiada wiele zrealizowanych modernizacji jak i nowych instalacji automatyki na terenie całego kraju

automatyk

Miejsce pracy: Brwinów

Opis stanowiska

projektowanie automatyki betonowni, programowanie sterowników, montaż instalacji na obiekcie, kierowanie zespołem montażystów

Wymagania

studia wyższe kierunek elektryczny, elektroniczny, automatyka. Doświadczenie w obiektach przemysłowych, umiejętność programowania sterowników, umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu.

Oferujemy

Ciekawą pracę połączoną z wyjazdami w obrębie kraju, niestandardowe zlecenia, zgrany zespół pracowników, wynagrodzenie adekwatne do wykonanej pracy