Zobacz więcej ofert pracy

AUTOMATYK

MVB
Szczecin
praca stacjonarna
4645 dni temu

Ogłoszenie numer: 170168, z dnia 2011-10-28

MVB

Projektowanie, budowa i eksploatacja elektronicznych systemów bezpieczeństwa, systemów teleinformatycznych i innych systemów niskoprądowych

AUTOMATYK

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • montaż i uruchamianie systemów automatyki HVAC
  • programowanie sterowników automatyki
  • montaż i uruchamianie szaf AKPiA
  • serwisowanie systemów automatyki
  • montaż i uruchamianie komputerowych systemów wizualizacji oraz systemów BMS

Wymagania

  • udokumentowane doświadczenie w branży automatyki HVAC
  • biegła znajomość układów wentylacji i klimatyzacji
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • stabilną i stałą pracę
  • kontakt z najnowszymi technologiami
  • szkolenia
  • możliwość podwyższania kwalifikacji