Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Barlinek
Automatyk W Dziale Utrzymania Ruchu

Barlinek Inwestycje Sp.z o o
Barlinek
praca stacjonarna
6814 dni temu

Ogłoszenie numer: 18083, z dnia 2006-02-20

Grupa Barlinek - to największy w Polsce i piąty na świecie producent naturalnych podłóg drewnianych

Miejsce pracy: Barlinek

Opis stanowiska

lokalizacja i usuwanie awarii na maszynach i innych urządzeniach produkcyjnych, odpowiedzialnosć za prawidłowe i bezawaryjne funkcjonowanie maszyn produkcyjnych, wykonywanie napraw, konserwacji i remontów maszyn i urządzeń, analizy przyczyn awarii

Wymagania

wykształcenie wyższe techniczne o profilu automatyka lub pokrewne, znajomiość zagadnień automatyki przemysłowej, programowania sterowników PLC, umiejętność analizy usterek na obiekcie, zdolności organizacyjne, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, atut dodatkowy - znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy

możliwość rozwoju oraz realizacji swoich pomysłów, dobre warunku pracy, kontakt z nowoczesna technologią