Praca.pl Praca Wielkopolskie Krotoszyn
Automatyk Utrzymania Ruchu MAX-POL

MAX-POL Sp. z o.o.
Krotoszyn, lokalizacja na obrzeżach miasta
specjalista (mid) / pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
6 godz. temu

Ogłoszenie numer: 9260771, z dnia 2024-09-11

Firma MAX-POL jest prekursorem branży zniczowej w Polsce. Zajmujemy się produkcją wkładów i zniczy. Dbając o wysoką jakość produktów staramy się otaczać wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Do nowo utworzonej komórki rozwoju biznesu firma MAX-POL poszukuje przedstawicieli handlowych, którzy dzięki swemu doświadczeniu i umiejętnościom w sprzedaży oraz odpowiednim postawom zgodnym z kulturą firmy zwiększą udział produktów MAX-POL w rynku sprzedaży w Polsce i za granicą. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu doświadczonych pracowników, podejmować nowe ambitne wyzwania oraz czuć satysfakcję z osiąganych celów dołącz do naszej załogi jako:

Miejsce pracy: Krotoszyn, lokalizacja na obrzeżach miasta

Opis stanowiska

  • Analiza oraz ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych;
  • Prace przy wdrożeniach nowych projektów;
  • Utrzymywanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w pełnej gotowości eksploatacyjnej w celu zapewnienia realizacji założonego planu produkcji;
  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń według ustalonych harmonogramów;
  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń oraz wdrażanie nowych rozwiązań technicznych zapobiegających awariom, wykonywanie kart analiz awarii;
  • Wykonywanie regulacji i ustawień urządzeń zapewniających prawidłową ich eksploatację;
  • Uczestniczenie w ustalaniu planów remontów maszyn i urządzeń;
  • Diagnoza oraz usuwanie bieżących awarii;
  • Serwisowanie maszyn produkcyjnych, urządzeń i instalacji pod względem mechanicznym;
  • Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującym harmonogramem;
  • Działania prewencyjne i analizy mające na celu zapobieganie awariom;

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: technik / inż. mechatronik / automatyk,
  • Możliwość pracy w systemie zmianowym,
  • Wiedza i praktyczne doświadczenie z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki oraz automatyki,
  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

Dodatkowe atuty:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność tworzenia oprogramowania aplikacyjnego dla sterowników PLC (SIEMENS / Astrada, Omron, Horner);
  • Umiejętność tworzenia oprogramowania aplikacyjnego dla paneli HMI i / lub systemów SCADA;
  • Umiejętność diagnozowania układów napędowych;
  • Umiejętność programowania manipulatorów przemysłowych;
  • Wiedza z zakresu bezpieczeństwa maszyn i urządzeń;
  • Wiedza z zakresu hydrauliki i pneumatyki;

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i wsparcie w rozwoju zawodowym;
  • Ciekawą pracę w ambitnym środowisku;
  • Podnoszenie kwalifikacji przez szkolenia;
  • Przyjazną atmosferę w pracy;
  • Pakiet Świadczeń Socjalnych;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

MAX-POL Sp. z o.o. sp.k.

Firma MAX-POL jest prekursorem branży zniczowej w Polsce. Zajmujemy się produkcją wkładów i zniczy. Dbając o wysoką jakość produktów staramy się otaczać wykwalifikowaną kadrą pracowniczą jednocześnie wspierając zatrudnienie osób niepełnosprawnych. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu doświadczonych pracowników, podejmować nowe ambitne wyzwania oraz czuć satysfakcję z osiąganych celów dołącz do naszego zespołu.