Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bielsko-Biała
Automatyk-Programista Utrzymania Ruchu

Galwano-Technika
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
6786 dni temu

Ogłoszenie numer: 18071, z dnia 2006-02-17

Jesteśmy profesjonalnym i rzetelnym dostawcą usług obróbki powierzchniowej w zakresie ochrony antykorozyjnej i aspektu wizualnego detali wykonanych z metalu. W naszym zakładzie zlokalizowanym w Bielsku-Białej o powierzchni ponad 20.000m2 posiadamy 9 nowoczesnych linii lakierniczych o wysokiej wydajności i wysokich parametrach powłoki.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

- praca w dziale utrzymania ruchu - nadzór nad sterowaniem na liniach technologicznych oraz ich rozbudowa - programowanie urządzeń - kontrola systemów sterujących - usuwanie bieżących awarii

Wymagania

- wykształcenie wyższe (automatyka, elektronika) - doświadczenie na podobnym stanowisku - znajomość i programowanie SIMATIC S7-SIEMENS - ogólna znajomość urządzeń mechanicznych - znajomość języka angielskiego - biegła obsługa komputera - dyspozycyjność - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy pracę w stabilnej firmie, w ambitnym i dynamicznym zespole.