Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Automatyk - Inżynier serwisu

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6504 dni temu

Ogłoszenie numer: 25345, z dnia 2006-12-28

Nasz Klient to wiodący międzynarodowy dostawca kompleksowych rozwiązań w dziedzinie automatyzacji procesów produkcyjnych

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: AIF/0612/06

Opis stanowiska

- Projektowanie systemów automatyki; - Weryfikacja ofert dostawców systemów sterowania; - Doradztwo wewnątrz firmy w zakresie automatyki w ramach ofertowania oraz realizacji zamówień; - Programowanie sterowników przemysłowych; - Zapewnienie najwyższej jakości obsługi serwisowej wobec Klientów na terenie kraju (serwis gwarancyjny i posprzedażowy).

Wymagania

- Praktyczne doświadczenia w zakresie programowania sterowników PLC, preferowane - Siemens (logo, S7-200,S-7 300), Modicon, Omron; - Wykształcenie wyższe kierunkowe; - Znajomość j. angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym (w tym również znajomość słownictwa branżowego); - Podstawowe wiadomości z zakresu sieci przemysłowych, umiejętność wykorzystania sieci Profibus do komunikacji PLC – urządzenia obiektowe; - Umiejętność projektowania systemów automatyki z użyciem programów EPLAN lub ELCAD, Autocad Electrical; - Umiejętność obsługi programów do wizualizacji na panelach operatorskich, szczególnie Win CC Flexible, Protool,GP-ProEX; - Wiedza z zakresu IT, konfigurowanie komputerów, znajomość sieci komputerowych; - Podstawowa wiedza w zakresie pneumatyki i hydrauliki; - Mile widziane doświadczenie w utrzymaniu ruchu lub wdrożeniach projektów; - Doświadczenie w tworzeniu kompleksowych ofert systemów automatyki będzie dodatkowym atutem; - Prawo jazdy kat B (niezbędne) - Dyspozycyjność, - Komunikatywność, kultura biznesowa, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy.

Oferujemy

- Pracę w prestiżowej firmie, w międzynarodowym środowisku; - Rozwój zawodowy m.in przez szkolenia oraz uczestniczenie w projektowaniu i wdrożeniu najwyższej jakości kompleksowych rozwiązań w dziedzinie automatyki; - Atrakcyjne wynagrodzenie.