Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
Automatyk-Elektryk

Watersystem Sp. zo.o.
podlaskie, Warszawa, Cała Polska
praca stacjonarna
6889 dni temu

Ogłoszenie numer: 13521, z dnia 2005-10-04

Firma zajmuje sie projektowaniem instalacji , uzdatniania wody, w przemysle, istalacjach basenowych, budynkach uzyteczności publicznej

Miejsce pracy: podlaskie, Warszawa, Cała Polska

Opis stanowiska

Poszukujemy do działu serwisowego automatyka-elektryka, odpowiedzialnego za projektowanie i realizację instalacji elektrycznych, szaf sterowniczych do instalacji uzdatniania wody.

Wymagania

Od kandydata wymagamy : -wykształcenia min średniego - min. dwuletniej praktyki w zawodzie , z uwzględnieniem budowy instalacji elektrycznych i automatyki przemysłowej - dyspozycyjności - znajomości podstaw języka angielskiego