Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Automatyk (ELEKTROMECHANIK)

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
mazowieckie, Dębe Wielkie koło Mińska Mazowieckiego
praca stacjonarna
6207 dni temu

Ogłoszenie numer: 35202, z dnia 2007-10-22

Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca się firma z branży opakowań jednorazowych.

Miejsce pracy: mazowieckie, Dębe Wielkie koło Mińska Mazowieckiego

Nr Ref.: AU/1109/07

Opis stanowiska

- Zabezpieczenie ciągłości pracy maszyn; - Ustawianie parametrów pracy automatów; - Umiejętność konserwacji i naprawy maszyn; - Dbałość o prządek i bezpieczeństwo pracy.

Wymagania

- Wykształcenie min średnie techniczne (preferowane kierunki: automatyk, elektronik); - Min 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku; - Doświadczenie w programowaniu i naprawianiu maszyn pakujących; - Znajomość języka angielskiego lub francuskiego w stopniu dobrym w celu komunikacji w miejscu pracy; - Zmysł techniczny; - Umiejętność wykorzystywania wcześniej zdobytej wiedzy do nowych rozwiązań; - Zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy

- Pracę w prestiżowej firmie; - Rozwój zawodowy; - Atrakcyjne wynagrodzenie.