Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
AutoCAD meble konsultacje projekt pomiar

Klimek i Kluś sp. jawna
mazowieckie
praca stacjonarna
5692 dni temu

Ogłoszenie numer: 60246, z dnia 2009-03-19

www.klimek-klus.pl

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Stanowisko konsultacyjno projektowe.

Wymagania

  • Dyspozycyjność,
  • AutoCAD 3D – biegła znajomość,
  • Znajomość konstrukcji meblowych,
  • Prawo jazdy,
  • Wyczucie estetyki, kultura osobista,
  • Bardzo dobra znajomość AutoCad,
  • Gotowość do pełnego zintegrowania z firmą.

Oferujemy

dobre warunki finansowe

Poznaj

KLIMEK I KLIMEK Sp z o.o. SK

Firma KLIMEK i KLIMEK powstała w 1995  Celem Firmy było od samego początku dostarczanie wyrobów użytkowych wysokiej jakości przeznaczonych do wyposażenia wnętrz. Pierwszą grupą, już obecnie flagowych produktów firmy KLIMEK i KLIMEK, były drzwi wewnętrzne.