Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
AutoCAD meble konsultacje projekt pomiar

Klimek i Kluś sp. jawna
Warszawa
praca stacjonarna
6412 dni temu

Ogłoszenie numer: 27923, z dnia 2007-03-30

www.klimek-klus.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Stanowisko konsultacyjno projektowe.

Wymagania

Dyspozycyjnośc , AutoCAD – biegła znajomość, znajomość konstrukcji meblowych prawo jazdy wyczucie estetyki kutura osobista. Bardzo dobra znajomośc AutoCad. Gotowosci do pelnego zintegrowania z firmą.

Oferujemy

b.dobre warunki finansowe

Poznaj

KLIMEK I KLIMEK Sp z o.o. SK

Firma KLIMEK i KLIMEK powstała w 1995  Celem Firmy było od samego początku dostarczanie wyrobów użytkowych wysokiej jakości przeznaczonych do wyposażenia wnętrz. Pierwszą grupą, już obecnie flagowych produktów firmy KLIMEK i KLIMEK, były drzwi wewnętrzne.