Najnowsze oferty pracy

  • Controlling Manager

    ManpowerGroup   Zielona Góra    praca stacjonarna
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie procesem budżetowym i nadzór nad przygotowywaniem planów budżetowych w krótkiej i średniej perspektywie; Sprawowanie kompleksowego nadzoru finansowego nad wybranymi projektami; Przygotowywanie prezentacji dla celów zarządczych i analiz ad-hoc; Utworzenie...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik ds. Controllingu Warszawa
Audytor Wewnętrzny - Koordynator (M/F)

Page Personnel
Warszawa
praca stacjonarna
4634 dni temu

Nasz klient - rozpoznawalna na rynku polskim instytucja finansowa należąca do międzynarodowej grupy kapitałowej, notowanej na londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych poszukuje kandydata na stanowisko Audytora Wewnętrznego w Departamencie Audytu, Zgodności i Ryzyka. Idealny kandydat będzie posiadał doświadczenie zawodowe zdobyte w audycie finansowym spółek z sektora finansowego, jak również rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: PFAK7493

Opis stanowiska:

  • Planowanie i wykonanie audytu i innych przeglądów w sposób terminowy, jakościowy i zgodny z obowiązującymi procedurami
  • Przygotowywanie dokumentacji audytowej oraz wstępnej wersji raportu i rekomendacji audytowych zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Regularne komunikowanie statusu prac, w tym propozycji rozwiązań zagrożeń realizacji planów
  • Identyfikacja nieekonomicznych przyczyn/nieskutecznych praktyk/potencjalnych defraudacji w ramach kontrolowanych procesów. Przygotowywanie propozycji wyeliminowania ich oraz wprowadzenia usprawnień
  • Udział w międzynarodowych projektach z obszaru audytu

Kogo szukamy:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum półtora roku doświadczenia w audycie zewnętrznym instytucji finansowych w jednej z renomowanych firm audytorskich
  • Dobre umiejętności interpersonalne, w szczególności w zakresie komunikacji
  • Umiejętność ustalania priorytetów prac
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobre umiejętności analizy i syntezy informacji
  • Praktyczna znajomość standardów audytu, technik audytu, dokumentacji i zagadnień kontroli wewnętrznej
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Praktyczna wiedza z obszaru księgowości oraz raportowania finansowego
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych do oddziałów Spółki
  • Mile widziani kandydaci będący w trakcie zdobywania kwalifikacji Biegłego Rewidenta lub ACCA, CIA, CFSA, CFE
  • Dobra znajomość programu MS Access
  • Podstawowa znajomość programów ACL/ IDEA mile widziana