Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
ASYSTENTKI/ TA - PRACOWNIKA BIUROWEGO

Dolnośląska Grupa Apteczna Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
4943 dni temu

Ogłoszenie numer: 138839, z dnia 2011-03-07

Dolnośląska Grupa Apteczna Sp. z o.o. to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma z polskim kapitałem, sprzedająca produkty farmaceutyczne w sieci aptek w całej Polsce.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: DGA/02/11

Opis stanowiska

  • Obsługę komputerowego systemu rejestracji, obiegu i archiwizacji dokumentów faktur, korespondencji
  • Przepływ informacji i dokumentów pomiędzy centralą i aptekami
  • Ewidencję czasu pracy, grafików i urlopów
  • Przygotowywanie pism, analiz, zestawień, formularzy z wykorzystaniem pakietu MS Office
  • Przekazywanie dokumentów księgowości, urzędom, bankom, itp.
  • Kontrolowanie i uzupełnianie stanów materiałów biurowych, artykułów spożywczych, itp.
  • Organizację i obsługa spotkań, szkoleń i konferencji w centrali firmy
  • Obsługę urządzeń biurowych

Wymagania

  • Student /-ka ( w trybie zaocznym ) bądź absolwent/-ka studiów ekonomicznych lub administracyjnych
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point )
  • Bardzo dobrej obsługi urządzeń biurowych
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Umiejętności pracy zespołowej
  • Doskonałej umiejętności planowania czasu pracy
  • Komunikatywności
  • Chęci uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Dokładności i sumienności
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Pracę w zespole młodych, otwartych, dynamicznych, lubiących   wyzwania i pracę ludzi
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenia lub umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju, w przyszłości awansu
  • Pakiet świadczeń pozafinansowych i szkolenia