Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Asystentkę / Asystenta Dyrektora Generalnego

Janex International Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5953 dni temu

Ogłoszenie numer: 46194, z dnia 2008-07-01

firma z branży elektronicznych systemów zabezpieczeń zatrudni:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • organizacja podróży służbowych,
  • prowadzenie sekretariatu ( zamawianie materiałów biurowych, korespondencja)
  • przygotowywanie materiałów reklamowych firmy,
  • odpowiadanie na e’maile również w języku angielskim,
  • współpraca z działem logistyki,
  • ogólna pomoc administracyjna w biurze
  • Wymagania

  • rzetelność i odpowiedzialność,
  • dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • miła aparycja
  • prawo jazdy będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy

  • stabilną i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę + premię