Zobacz więcej ofert pracy

ASYSTENTKA

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6260 dni temu

Ogłoszenie numer: 30453, z dnia 2007-05-28

Jako agencja pracy, szukamy kandydatek/kandydatów do pracy dla dużej firmy usługowej na stanowisku:

ASYSTENTKA

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: ASYST/10

Opis stanowiska

Jest to praca w dni robocze od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin. Zadania na stanowisku: - zarządzanie kalendarzem przełożonego; - przygotowywanie raportów, zestawień oraz analiz, opisywanie faktur; - zarządzanie przepływem dokumentacji papierowej i elektronicznej; - przygotowanie korespondencji; - wykonywanie innych zadań na zlecenie przełożonego.

Wymagania

- konieczna bardzo dobra znajomość j. angielskiego i jednocześnie komunikatywna j. francuskiego; - doświadczenie w pracach asystencko-sekretarskich; - dobra znajomość MS Excel, MS Word, MS Power Point i MS Outlook; - umiejętność dobrej organizacji pracy; - komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy

Pracę w znanej, dużej, międzynarodowej firmie oraz wysokie wynagrodzenie.