Zobacz więcej ofert pracy

ASYSTENTKA

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6322 dni temu

Ogłoszenie numer: 28298, z dnia 2007-03-27

Jako agencja pracy, szukamy kandydatek/kandydatów do pracy dla dużej firmy telekomunikacyjnej na stanowisku: Asystentek

ASYSTENTKA

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: ASYST.

Opis stanowiska

Jest to praca na pełen etat od poniedziałku do piątku. Praca odbywa się w ramach outsourcingu, tzn. pracownik podpisuje umowę z Agencją, a zostaje oddelegowany do pracy u Pracodawcy Użytkownika. Przewiduje się zatrudnienie na kilka miesięcy z możliwością przedłużenia na dłużej. Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało: - prowadzenie terminarza spotkań; - opracowywanie pism, prowadzenie rejestrów korespondencji przychodzącej i wychodzącej; - obsługa telefoniczna - obsługa sekretariatu.

Wymagania

- dobra lub bardzo dobra znajomość j. angielskiego; - dobra znajomość aplikacji Microsoft Office; - komunikatywność i umiejętność pracy w zespole; - pracowitość, otwartość na przyswajanie nowych zagadnień;

Oferujemy

Wynagrodzenie w wysokości 11zł brutto lub przy większych kwalifikacjach 18 zł brutto za godzinę pracy.