Zobacz więcej ofert pracy

Asystentka

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6547 dni temu

Ogłoszenie numer: 22437, z dnia 2006-08-14

Jako agencja pracy, szukamy kandydatek/kandydatów do pracy na stanowisku Asystentki u naszego Klienta - znanej dużej firmy handlowej.

Asystentka

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: ASYST.

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - dużej znanej firmy działającej w branży handlu sprzętem RTV i AGD, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko Asystenta/Asystentki Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie wykonywała m. in. takie obowiązki jak: - odbieranie telefonów i łączenie rozmów telefonicznych; - prowadzenie korespondencji w j. polskim oraz w j. angielskim i niemieckim; - rezerwacje wyjazdów; - prowadzenie kalendarza spotkań; - wykonywanie innych zadań na zlecenie przełożonego.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub bardzo dobra znajomość j. niemieckiego - znajomość obsługi komputera; - wyższe wykształcenie, mile widziane o profilu filologicznym lub ekonomiczno-finansowym; - mile widziana doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku; - umiejętność właściwej organizacji czasu pracy; - wysoki poziom kultury osobistej i dobra prezencja. - komunikatywność i uprzejmość.

Oferujemy

Zatrudnienie na umowę o pracę w znanej firmie i solidne wynagrodzenie.