Zobacz więcej ofert pracy

ASYSTENTKA

Agencja CAPITAL
Warszawa
praca stacjonarna
4824 dni temu

Jako agencja pracy, szukamy kandydatek/kandydatów do pracy dla dużej firmy usługowej na stanowisko:

ASYSTENTKA

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa
Nr Ref.: SEK.

Jest to praca od zaraz z możliwością pracy na dłużej w dni robocze od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin. Praca odbywa się w ramach outsourcingu, tzn. pracownik podpisuje umowę z Agencją, a zostaje oddelegowany do pracy u Pracodawcy Użytkownika. Pracodawca ma swoją siedzibę w Warszawie.

Obowiązki na tym stanowisku są następujące:

  • realizacja prac asystenckich związanych z organizacją i obsługą biura;
  • planowanie i organizacja działań organizacyjnych mających na celu usprawnienie pracy przełożonego;
  • opracowywanie pism i prezentacji
  • organizowanie i obsługa spotkań;
  • prowadzenie korespondencji.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, minimum licencjat;
  • konieczna  dobra znajomość j. angielskiego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych;
  • doświadczenie minimum rok na takim lub podobnym stanowisku;
  • dokładność i systematyczność, dobra organizacja pracy;
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność logicznego myślenia;
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie: 22 zł brutto   za każdą przepracowaną godzinę i pracę w znanej międzynarodowej firmie.

Aby dokumenty mogły wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, proszę do aplikacji dołączyć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Agencję Capital.

Treść oświadczenia jest następująca:
"Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w bazie danych Agencji Capital z siedzibą w Warszawie przy ul. Orzyckiej 24 m. 7 oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 r. (Dz. U.z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/zostałam poinformowany/poinformowana o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.