Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Częstochowa
Asystentka Zarządu

Schultz Seating Poland Sp. z o.o.
Częstochowa
praca stacjonarna
5939 dni temu

Ogłoszenie numer: 43959, z dnia 2008-05-12

Polsko-duńska spółka Schultz Seating Poland, producent metalowych części konstrukcyjnych do mebli tapicerowanych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska

• prowadzenie korespondencji z klientami firmy, • zarządzanie przepływem informacji, • organizacja pracy biura, • redagowanie dokumentów.

Wymagania

• wykształcenie wyższe, • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego, • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, • komunikatywność, sumienność, • bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

• stabilną pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach i ugruntowanej pozycji na rynku, • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w organizacji międzynarodowej.