Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystentka Zarządu

D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
6080 dni temu

Ogłoszenie numer: 40607, z dnia 2008-02-25

poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa administracyjna oraz koordynowanie prac Zarządu,
  • Nadzór lub wykonywanie samodzielnych projektów w Spółce,
  • Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów, korespondencji oraz informacji (w tym prowadzenie korespondencji z innymi spółkami grupy DAS lub Ergo w Europie).

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (dodatkowym atutem jest znajomość jęz. angielskiego),
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (np. praca w biurze Zarządu),
  • Wykształcenie wyższe,
  • Biegła znajomość MS Office oraz innych aplikacji biurowych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i biura,
  • Wysoka samodzielność, kreatywność oraz komunikatywność.

Oferujemy

  • Umowę o pracę/pełen etat,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Możliwość pracy w międzynarodowym koncernie,
  • Rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w interesujących projektach,
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie.