Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystentka Zarządu

DNA sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa ( Centrum)
praca stacjonarna
6093 dni temu

Ogłoszenie numer: 39979, z dnia 2008-02-12

Agencja Pośrednictwa Pracy poszukuje dla swojego klienta, osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa ( Centrum)

Opis stanowiska

  • kompleksowa obsługa administracyjna Biura Zarządu i koordynacja pracy Zarządu,
  • nadzór nad prawidłowością obiegu dokumentów, w tym korespondencji tradycyjnej i elektronicznej,
  • organizacja, koordynacja i nadzór nad sprawnym przebiegiem spotkań,
  • koordynacja korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej,
  • organizowanie sprawnej pracy biura,
  • przygotowywanie pism,
  • prowadzenie kalendarza spotkań,
  • inne prace zlecone przez bezpośredniego przełożonego.
  • Wymagania

  • doświadczenia około 2 lat na stanowisku asystentki Zarządu dużej firmy
  • wykształcenia wyższego, preferowane ekonomiczne
  • biegłej znajomości MS Office, MS Excel, Word, PowerPoint Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie, mile widziana również znajomość języka niemieckiego;
  • bardzo dobrych umiejętności organizacyjnych
  • bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • sumienności i dokładności
  • znajomość j. angielskiego
  • miła prezencja
  • dobra organizacja w pracy
  • Oferujemy

    Wymiar pracy:
  • praca stała
  • od zaraz
  • 8h godzin dziennie
  • od poniedziałku do piątku
  • umowa o pracę , po okresie próbnym na czas nieokreślony, Wynagrodzenie:
  • wynagrodzenie miesięczne do 5 000 zł brutto w zależności od doświadczenia i umiejętności