Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Czarnków
Asystentka Zarządu

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Czarnków
praca stacjonarna
6136 dni temu

Ogłoszenie numer: 36979, z dnia 2007-11-30

Naszym klientem jest międzynarodowy koncern produkcyjny, będący światowym liderem na rynku w swojej branży. Do siedziby w Polsce poszukujemy kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Czarnków

Nr Ref.: AZCZ/2510/07 P

Opis stanowiska

- Opieka nad obiegiem dokumentów, prowadzenie korespondencji Zarządu; - zapewnienie sprawnego funkcjonowania i organizacji biura Zarządu; - prowadzenie kalendarza spotkań członków Zarządu; - organizacja wyjazdów służbowych zagranicznych; - przygotowywanie spotkań biznesowych; - przygotowywanie prezentacji i raportów; - tłumaczenia pism i dokumentów.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe; - doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (minimum 2 lata); - dobra znajomość języka angielskiego; - bardzo dobra znajomość pakietu Office; - wysoka kultura biznesowa; - bardzo dobre zdolności organizacyjne i komunikacyjne; - miejsce zamieszkania: Czarnków lub okolice.

Oferujemy

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia; - możliwość rozwoju zawodowego.