Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Gostyń
Asystentka Zarządu

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Gostyń, okolice Gostynia
praca stacjonarna
6191 dni temu

Ogłoszenie numer: 36817, z dnia 2007-11-06

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjno - handlowa zatrudniająca blisko 1000 pracowników w Polsce. W związku z rozwojem struktur poszukujemy kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Gostyń, okolice Gostynia

Nr Ref.: AB/2308/07 P

Opis stanowiska

- Opieka nad obiegiem dokumentów, prowadzenie korespondencji Zarządu; - Zapewnienie sprawnego funkcjonowania i organizacji biura Zarządu; - Prowadzenie kalendarza spotkań członków Zarządu; - Organizacja wyjazdów służbowych zagranicznych; - Przygotowywanie spotkań biznesowych; - Przygotowywanie prezentacji i raportów; - Tłumaczenia pism i dokumentów.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe; - Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (minimum 2 lata); - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego; - Bardzo dobra znajomość pakietu Office; - Wysoka kultura biznesowa; - Bardzo dobre zdolności organizacyjne i komunikacyjne.

Oferujemy

- Pracę w międzynarodowym środowisku; - Atrakcyjne warunki zatrudnienia; - Możliwość rozwoju zawodowego.