Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Asystentka Zarządu

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Poznań
praca stacjonarna
6231 dni temu

Ogłoszenie numer: 34822, z dnia 2007-09-28

Nasz Klient to firma produkcyjno-handlowa zatrudniająca ponad 100 osób, działająca na obszarze kraju i za granicą .

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: AZB/0607/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - Realizowanie decyzji Zarządu; - Zapewnienie sprawnego funkcjonowania i organizacji biura Zarządu; - Wstępne spotkania z klientami; - Tłumaczenie rozmów biznesowych; - Przygotowywanie dokumentacji, prezentacji i raportów; - Prowadzenie oraz nadzór nad korespondencją, współpraca z firmami i instytucjami.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe; - Biegła znajomość języka angielskiego (dodatkowa znajomość języka niemieckiego lub francuskiego mile widziana); - Bardzo dobra znajomość pakietu Office; - Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku; - Elokwencja; - Duża kultura biznesowa; - Bardzo dobre zdolności organizacyjne i komunikacyjne; - Odpowiedzialność, sumienność i wysoka motywacja do pracy; - Dobra prezencja, zmysł estetyczny.

Oferujemy

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; - Atrakcyjne warunki zatrudnienia; - Zapewniona ścieżka awansu.