Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Asystentka Zarządu

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
wielkopolskie, województwo wielkopolskie (okolice Gostynia)
praca stacjonarna
6316 dni temu

Ogłoszenie numer: 31899, z dnia 2007-07-06

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, zatrudniająca w Polsce 1000 osób.

Miejsce pracy: wielkopolskie, województwo wielkopolskie (okolice Gostynia)

Nr Ref.: AZB/0607/07

Opis stanowiska

- Realizowanie decyzji Zarządu; - Zapewnienie sprawnego funkcjonowania i organizacji biura Zarządu; - Wstępne spotkania z klientami; - Tłumaczenie rozmów biznesowych; - Przygotowywanie dokumentacji, prezentacji i raportów; - Prowadzenie oraz nadzór nad korespondencją, współpraca z firmami i instytucjami.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe; - Biegła znajomość języka angielskiego; - Bardzo dobra znajomość pakietu Office; - Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku; - Elokwencja; - Duża kultura biznesowa; - Bardzo dobre zdolności organizacyjne i komunikacyjne; - Odpowiedzialność, sumienność i wysoka motywacja do pracy; - Dobra prezencja, zmysł estetyczny; - Kreatywność i energia do działania.

Oferujemy

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; - Atrakcyjne warunki zatrudnienia; - Zapewniona ścieżka awansu.