Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Częstochowa
ASYSTENTKA ZARZĄDU

P.P.U. "SURMAT" Sp. z o.o.
Częstochowa
praca stacjonarna
6383 dni temu

Ogłoszenie numer: 26696, z dnia 2007-02-22

P.P.U. " SURMAT" Sp. z o.o. Branża: Surowce wtórne, złom.

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska

Jest to praca w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w pełnym wymiarze godzin, na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia. Zakres obowiązków: - nadzór nad prawidłową działalnością sekretariatu, - prowadzenie kalendarza spotkań, - opracowywanie pism, przygotowywanie raportów, analiz, zestawień, - tłumaczenie dokumentów w języku niemieckim, - zapewnienie właściwego przebiegu informacji pomiędzy przełożonym a podległymi pracownikami, - wykonywanie innych zadań na zlecenie przełożonego.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, - dobra znajomość pakietu MS Office, - osoba z wyższym wykształceniem lub studiująca, skrupulatność, dokładność i sumienność.

Oferujemy

Wynagrodzenie w wysokości 1300 zł brutto. Praca czasowa z możliwością przedłużenia na stałe.