Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Asystentka Zarządu

www.econ-group.pl
Wrocław
praca stacjonarna
4965 dni temu

Ogłoszenie numer: 140476, z dnia 2011-03-16

Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą usługową z Wrocławia. Działamy od lat w branży przemysłowej i ekologicznej. Ponieważ rośniemy wraz z naszą branżą, poszukujemy osób z perspektywami na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • pełne prowadzenie biura firmy
  • zarządzanie obiegiem dokumentów i informacji
  • ścisła współpraca z księgowością oraz działem prawnym
  • przygotowywanie raportów dla Zarządu

Wymagania

  • znajomość zagadnień księgowych oraz prawnych
  • sprawna obsługa komputera, dobra znajomość MS Office
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość jezyka niemieckiego
  • preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Oferujemy stabilną pracę w młodym zespole oraz atrakcyjne zarobki.