Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystentka Zarządu

Click House Sp. z o. o.
Warszawa
praca stacjonarna
4990 dni temu

Ogłoszenie numer: 126449, z dnia 2010-12-17

Click House jest polską agencją zorientowaną na powiększanie biznesu kontrahentów poprzez dostarczanie Klientów do ich portfela biznesowego za pomocą narzędzi zintegrowanego marketingu online. Działamy na rynku od 2008 roku.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: AZ/11/2010

Opis stanowiska

  • koordynacja obiegu dokumentów
  • kontakty z kontrahentami
  • przygotowywanie dokumentacji wewnętrznej
  • zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą
  • koordynacja kalendarza spotkań, podróży służbowych, etc.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 6 miesięcy
  • dyspozycyjność
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doskonała organizacja pracy
  • samodzielność w działaniu
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • uczciwe warunki pracy
  • sympatyczną atmosferę