Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystentka Zarządu w Towarzystwie Ubezpieczeniowym

DNA sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa (centrum)
praca stacjonarna
6106 dni temu

Ogłoszenie numer: 39301, z dnia 2008-01-30

Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje dla swojego Klienta, osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa (centrum)

Opis stanowiska

- współpraca z Prezesem zarządu w zakresie planowania i organizowania jego czasu pracy - prowadzenie korespondencji zarządu z innymi spółkami grupy , jak również z organizacjami i urzędami w kraju. - utrzymywanie w porządku dokumentów Spółki. - organizacja posiedzeń zarządu i rad nadzorczych.

Wymagania

- wiek 40-50 lat - bardzo dobra znajomość jęz. niemieckiego(jęz. angielski mile widziany) - doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane - samodzielność i odpowiedzialność - umiejętność dobrej organizacji pracy - ogólna znajomość zasad funkcjonowania spółek handlowych

Oferujemy

Wymiar pracy: - od zaraz - 8h godzin dziennie - praca przez najbliższy rok. Możliwość zatrudnienia przez Klienta na okres stały ( na warunkach Klienta). Wynagrodzenie: - wynagrodzenie miesięczne 2 000 zł netto