Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Asystentka Zarządu Spółki

ROMAG Gryziński, Wieczorek s.j
wielkopolskie, Złotniki K/ Poznania
praca stacjonarna
6911 dni temu

Ogłoszenie numer: 13053, z dnia 2005-08-25

Firma zajmująca się projektowaniem i wykonastwem urządzeń specjalnych i konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: wielkopolskie, Złotniki K/ Poznania

Opis stanowiska

Asystentka zarządu spółki- prowadzenie sekretaritu , osoba mająca pierwszy kontakt z klientami . Prowadzenie korespondencji zakładowej. Zamawianie artykułów biurowych. Prowadzenie bieżącej kasy firmy oraz prowadzenie akt osobowych pracowników.

Wymagania

Dobra znajomośc języka angielskiego w mowie i piśmie, komunikatywnośc, sumienność, miła aparycja

Oferujemy

Firma oferuja cekawą prace z młodymi ludzmi w dynamicznie rozwijającej się firmie.