Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
asystentka stomatologiczna

Gabinet Stomatologiczny
mazowieckie
praca stacjonarna
6378 dni temu

Ogłoszenie numer: 29010, z dnia 2007-05-03

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Pro-Esthetica jest renomowanym gabinetem, w którym wykonujemy zabiegi w zakresie implantologii, protetyki, ortodoncji,stomatologii zachowawczej oraz endodoncji Gabinet mieści się na Bielanach w Warszawie tuż przy budowanej stacji metra

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

asystentka stomatologiczna - praca na cztery ręce

Wymagania

doświadczenie w zawodzie, wykształcenie medyczne pożądane cechy osobiste: zaangażowanie w pracę ,dążenie do najwyższej jakości pracy, chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

dwuzmianowa praca na cały etat, możliwość b.dobrego wynagrodzenia, praca w miłym zespole