Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
ASYSTENTKA - SPECJALISTKA ds. KLUCZOWYCH KLIENTÓW

RICCO POLSKA Sp. z o.o.
mazowieckie, OTRĘBUSY K/ Warszawy
praca stacjonarna
4922 dni temu

Ogłoszenie numer: 137460, z dnia 2011-02-23

Firma o ugruntowanej pozycji współpracująca od 1995r. z zagranicznymi sieciami handlowymi (MAKRO, SELGROS, AUCHAN, LECLERC, SIECI OGRODNICZO-BUDOWLANE DIY, DYSKONTOWE, ITP.) zatrudni

Miejsce pracy: mazowieckie, OTRĘBUSY K/ Warszawy

Opis stanowiska

ASYSTENTKA - SPECJALISTKA  ds. KLUCZOWYCH KLIENTÓW

(zagraniczne sieci handlowe – sprzedaż, logistyka, rozliczenia)

  • Współpraca z marketami sieciowymi i klientami indywidualnymi
  • Monitorowanie i wpływanie na wielkość sprzedaży
  • Opracowywanie statystyk sprzedaży
  • Ścisła współpraca z merchandiserami i ich rozliczenia
  • Realizacja polityki handlowej firmy
  • Stała praca z stronami internetowymi firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i rozwiązywania problemów
  • Orientacja na klienta i efekty finansowe
  • Znajomość pakietu MS Office (mile widziane programy sprzedażowe: WF-MAG, RAKS)
  • Doświadczenie we współpracy z marketami spożywczymi lub budowlanymi będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność budowania dobrych relacji z klientem
  • Zdolności analityczne i umiejętność wyciągania wniosków
  • Kreatywność i dynamika w działaniu
  • Dobra samoorganizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w postaci umowy o pracę po 3-m-cach (okres próbny -  umowa zlecenie)
  • Dużą samodzielność działania
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Atmosferę sprzyjającą rozwojowi zawodowemu