Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystentka/Sekretarka

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6389 dni temu

Ogłoszenie numer: 26196, z dnia 2007-01-19

Jako agencja pracy, szukamy kandydatek/kandydatów do pracy dla dużej firmy usługowej na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: AS./SEK.

Opis stanowiska

Jest to praca w dni robocze od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin. Praca odbywa się w ramach outsourcingu, tzn. pracownik podpisuje umowę z Agencją, a zostaje oddelegowany do pracy u Pracodawcy Użytkownika. Obowiązki na w/w stanowisku obejmują typowe prace asystencko-sekretarskie. Miejsce pracy - Służewiec.

Wymagania

- konieczna bardzo dobra znajomość j. angielskiego; - mile widziana znajomość j. francuskiego; - dobra znajomość pakietu MS Office; - osoba studiująca lub posiadająca wyższe wykształcenie; - doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku (np. w pracy jako sekretarka, asystentka, recepcjonistka czy w innej pracy biurowej); - skrupulatność, dokładność i sumienność.

Oferujemy

Wynagrodzenie w wysokości 11- 16 zł brutto za godzinę pracy. Praca w znanej dużej firmie.