Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystentka/Sekretarka

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6417 dni temu

Ogłoszenie numer: 25631, z dnia 2006-12-22

Jako agencja pracy, szukamy kandydatek/kandydatów do pracy dla dużej firmy usługowej na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: AS./SEK./35

Opis stanowiska

Jest to praca w dni robocze od poniedziałku do piątku, początkowo na 6 godzin dziennie, a następnie w pełnym wymiarze godzin. Praca odbywa się w ramach outsourcingu, tzn. pracownik podpisuje umowę z Agencją, a zostaje oddelegowany do pracy u Pracodawcy Użytkownika. Obowiązki na w/w stanowisku obejmują: - prowadzenie sekretariatu departamentu; - prowadzenie kalendarza spotkań; - organizowanie podróży służbowych, konferencji; - przygotowywanie dokumentów, prezentacji, tłumaczeń w j. angielskim; - zapewnienie właściwego przebiegu korespondencji i informacji w departamencie, koordynacja obiegu faktur; - wykonywanie innych zadań na zlecenie przełożonego. Pracodawca ma swoją siedzibę w centrum Warszawy.

Wymagania

- dobra znajomość pakietu MS Offiece; - bardzo dobra znajomość j. angielskiego - osoba studiująca lub posiadająca wyższe wykształcenie; - mile widziane doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku; - skrupulatność, dokładność i sumienność.

Oferujemy

Wynagrodzenie w wysokości 11 zł brutto za godzinę pracy. Praca w znanej dużej firmie.