Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
ASYSTENTKA/SEKRETARKA

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6491 dni temu

Ogłoszenie numer: 23849, z dnia 2006-10-09

Jako agencja pracy, szukamy kandydatek/kandydatów do pracy dla dużej firmy telekomunikacyjnej na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: AS./SEK.

Opis stanowiska

Jest to praca na pełen etat od poniedziałku do piątku. Praca odbywa się w ramach outsourcingu, tzn. pracownik podpisuje umowę z Agencją, a zostaje oddelegowany do pracy u Pracodawcy Użytkownika. Przewiduje się zatrudnienie na dłuższy okres. Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało: - prowadzenie terminarza spotkań; - opracowywanie pism, prowadzenie rejestrów korespondencji przychodzącej i wychodzącej; - wykonywanie raportów, zestawień, prezentacji, analiz; - obsługa sekretariatu; - tłumaczenia pism z j. angielskiego na j. polski i odwrotnie.

Wymagania

- konieczna bardzo dobra znajomość j. angielskiego i jednocześnie przynajmniej podstawowa j. francuskiego; - osoba studiująca na studiach zaocznych lub w indywidualnym toku studiów; - dobra znajomość aplikacji Microsoft Office; - komunikatywność i umiejętność pracy w zespole; - pracowitość, otwartość na przyswajanie nowych zagadnień; - dobra prezencja.

Oferujemy

Wynagrodzenie w wysokości 18 zł brutto za godzinę pracy.