Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
ASYSTENTKA/SEKRETARKA

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6497 dni temu

Ogłoszenie numer: 23355, z dnia 2006-10-03

Jako agencja pracy, szukamy kandydatek/kandydatów do pracy dla dużej firmy telekomunikacyjnej na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: AS./SEK.

Opis stanowiska

Jest to praca na pełen etat od poniedziałku do piątku. Firma ma do obsadzenia kilka stanowisk o w/w nazwie. Praca odbywa się w ramach outsourcingu, tzn. pracownik podpisuje umowę o pracę z Agencją, a zostaje oddelegowany do pracy u Pracodawcy Użytkownika. Okres zatrudnienia jest przewidywany na min. kilka miesięcy z możliwością przedłużenia. Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało: - prowadzenie terminarza spotkań; - opracowywanie pism, prowadzenie rejestrów korespondencji przychodzącej i wychodzącej; - wykonywanie raportów, zestawień, prezentacji, analiz; - obsługa sekretariatu.

Wymagania

- konieczna dobra znajomość j. angielskiego; - dobra znajomość aplikacji Microsoft Office - konieczne doświadczenie w pracy na takim lub podobnym stanowisku; - pracowitość, otwartość na przyswajanie nowych zagadnień. Mile widziane są osoby studiujące zaocznie.

Oferujemy

Wynagrodzenie w wysokości 11 zł brutto za godzinę pracy.