Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystentka/sekretarka

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6659 dni temu

Ogłoszenie numer: 20265, z dnia 2006-05-23

Jako agencja pośrednictwa pracy, poszukujemy kandydatek/kandydatów na stan. Asystentki/Sekretarki. Byłaby to praca na rzecz firmy działającej w branży informatycznej.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: AS./SEK.

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało: - prowadzenie kalendarza i umawianie spotkań; - obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej; - rezerwacje wyjazdów; - tłumaczenia ustne i pisemne; - raportowanie do centrali; - zarządzanie flotą samochodów i telefonów komórkowych i szkoleniami BHP; - odbieranie telefonów; - współpraca z dostawcami zewnętrznymi (np. z kurierami); - dbanie o przepływ informacji w firmie.

Wymagania

- konieczna bardzo dobra znajomość j. angielskiego - dodatkowym atutem będzie znaj. j. francuskiego; - konieczne doświadczenie w pracy na takim lub podobnym stanowisku; - wykszt. min. średnie policealne, preferowane wyższe; - dobra znajomość obsługi pakietu MS Office; - umiejętność pracy w stresie; - komunikatywność, odpowiedzialność, sumienność

Oferujemy

Praca na rzecz znanej firmy i wysokie wynagrodzenie.