Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystentka/sekretarka

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6724 dni temu

Ogłoszenie numer: 18144, z dnia 2006-02-17

Jesteśmy agencją pracy tymczasowej i pośrednictwa pracy. Dla naszej Klienta - firmy telekomunikacyjnej poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko Asystentki/Sekretarki.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: A/S

Opis stanowiska

Osoba na w/w stanowisko będzie Asystentką/Sekretarką Dyrektora w dużej firmie telekomunikacyjnej. Jest to praca na zastępstwo za osobę przebywającą na urlopie macierzyńskim.

Wymagania

- wyższe wykszt. licencjackie lub magisterskie; - bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie; - dobra znajomość obsługi pakietu MS Office - umiejętności organizacyjne i analityczne.