Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystentka/ Sekretarka

DNA sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa, Aleja Wyścigowa
praca stacjonarna
4846 dni temu

Firma DNA Sp z o.o dla swojego klienta poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Aleja Wyścigowa

Obowiązki na stanowisku:
  • obsługa urządzeń biurowych/fax, skaner, łączenie rozmów
  • obsługa komputera, głównie programu outlook- poczty e-mailowej
Wymagania:
  • obsługa sekretariatu
  • przyjmowanie gości zagranicznych
  • organizacja podróżny służbowych
  • zamawianie biletów lotniczych, kolejowych, rezerwacja hoteli,
  • zaopatrzenie biura/i wspomaganie szefa.
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego/połowa zespołu i szef jest anglojęzyczna
  • praca na zastępstwo od 13.07 -22.07.2011
  • umowa zlecenie/dzieło

Godziny pracy:

  • 8:00-17:00 poniedziałek, wtorek, środa
  • 8:00-16:00 czwartek
  • 8:00-14:00 piątek

Wynagrodzenie: 13zł netto za godzinę pracy

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)