Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
ASYSTENTKA/SEKRETARKA ZARZĄDU

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6365 dni temu

Ogłoszenie numer: 29557, z dnia 2007-05-18

Nasz Klient jest producentem ekskluzywnych mebli rattanowych. W swojej działalności Firma łączy modną stylistykę, bogatą kolorystykę i wysoką jakość proponowanych produktów.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: AST/2704/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - Obsługa korespondencji w firmie; - Wspieranie organizacyjne pracy pracowników biura; - Prowadzenie kalendarza spotkań oraz organizacja spotkań; - Organizacja wyjazdów służbowych; - Koordynacja przepływu informacji i obiegu dokumentów; - Przygotowywanie pism biznesowych dla klientów oraz partnerów handlowych.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe (preferowane humanistyczne); - Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie; - Min. 1 rok doświadczenia w pracy biurowej (asystent, referent, recepcjonista); - Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office; - Znajomość dodatkowego języka obcego będzie dodatkowym atutem; - Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne; - Wysoka kultura osobista; - Zaangażowanie i dokładność w wykonywanej pracy.

Oferujemy

- Atrakcyjne warunki pracy; - Przyjazną atmosferę pracy; - Możliwość rozwoju zawodowego.