Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Asystentka sekretariatu / Menedżer projektów

Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych Etlumacz.pl
mazowieckie, Żurawia 2 (Plac Trzech Krzyży) oraz Plac Konstytucji 4, Warszawa
praca stacjonarna
4925 dni temu

BAS Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych to firma o 16-letnim stażu na rynku tłumaczeniowym (www.bas.pl).

Etlumacz.pl to firma o 10-lenim stażu na rynku tłumaczeniowym (www.etlumacz.pl).

BAS i Etlumacz.pl działają wspólnie w ramach jednej grupy organizacyjnej.

Firma poszukuje obecnie osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Żurawia 2 (Plac Trzech Krzyży) oraz Plac Konstytucji 4, Warszawa

Zadania:
  • Kontakt, budowanie oraz utrzymywanie wzorowych relacji z Klientami,
  • Koordynowanie pracy tłumaczami
  • Administracja i monitorowanie zamówień Klientów
  • Sporządzanie dokumentacji handlowej
  • Tworzenie bazy Klientów
  • Obsługa ruchu kurierskiego
  • Obsługa rozliczeń
  • Współpraca przy tworzeniu projektów reklamowych
Wymagania:
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów zawodowych
  • Wysoka kultura osobista
  • Wysoko rozwinięte umiejętności telefoniczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Entuzjazm, błyskotliwość, asertywność
  • Miły głos oraz uśmiech telefoniczny
  • Minimum licencjat

Mile widziane:

  • Dobra znajomość angielskiego lub innego języka obcego oraz doskonała umiejętność posługiwania się językiem polskim
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność
  • Gotowość do spotkań w terenie u Klienta
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę w pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)